Home » O nas

O nas

Jesteśmy firmą rodzinną, łączymy wiedzę teoretyczną z wieloletnim doświadczeniem

Jesteśmy partnerem serwisowym wielu renomowanych producentów m. in.: Viessmann, Defro, Salus Controls, Tech Sterowniki, Pancerpol, Papa Electronics, Stalmark, Kołton, Venma, Rakoczy, Kipi, Drew-met.

Swoim działaniem obejmujemy południową Wielkopolskę oraz województwa ościenne w promieniu ok. 150 km od miejsca zamieszkania (również dalej na życzenie zleceniodawcy).

Od początku naszej działalności skupiamy się na zapewnieniu najwyższego standardu usług serwisowych kotłów na gaz, pellet oraz ekogroszek. Zbudowane przez wiele lat doświadczenie w połączeniu z bogatą wiedzą techniczną i kwalifikacjami popartymi odpowiednimi certyfikatami, pozwalają nam wykonywać swoją pracę na bardzo wysokim poziomie. Współpracujemy z wiodącymi i renomowanymi producentami, zapewniając naszym klientom dostęp do części zamiennych najlepszych na rynku. W oparciu o posiadane uprawnienia energetyczne, prowadzimy również obsługę urządzeń grzewczych i automatyki, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Jesteśmy blisko naszych klientów, traktując priorytetowo ich zadowolenie z naszych usług. W realizacji tego celu pomaga nam nieustanny rozwój i inwestowanie we własną wiedzę i umiejętności- posiadamy autoryzacje serwisowe wymagane przez renomowanych producentów.

Certyfikaty